Зал для тренінгу

Зал для тренінгу необхідний для інтерактивного групового навчання співробітників приватних і державних компаній. Тренінги управлінських навичок, техніки продажів, ведення переговорів необхідні для індивідуального і корпоративного розвитку. Проводяться заняття в неформальній обстановці, яка дозволяє відволіктися від стандартної, консервативної робочої атмосфери. Ресторан TALAVERI пропонує в оренду зали для тренінгу в Києві, місткістю до 80 осіб. Невимушена атмосфера, зручне розташування, широкі можливості для проведення фуршету та кава-брейків допоможуть провести ефективне заняття по будь-якій тематиці.

Оренда тренінг-залу в ресторані

Тренінги допомагають побачити себе з боку, оцінити свої позитивні і негативні сторони, розібратися в своїх бізнес стратегіях і пропрацювати нові навички. Користь від занять очевидна, але навчання вимагає часу і сил. Організаторам необхідно подбати не тільки про комфортні умови, а й про перерви, в яких можна випити чашку кави і перекусити.

Яскравим завершенням занять стане фуршет або банкет, де можна поспілкуватися в неофіційній обстановці. З цих причин рішення зняти зал для проведення тренінгу в ресторані виглядає найбільш обґрунтованим. У TALAVERI комфортна обстановка, затишні і просторі зали, у нас є всі можливості для проведення невеликих перерв або повноцінного ланчу.

Обрати зал

Банкетний зал Перлинний

Сумарна місткість
80 персон

Камінний зал

Детальніше

Відкриті та закриті альтанки

Сумарна місткість
на 120 персон

Переваги оренда приміщення під тренінг в TALAVERI

Ресторан TALAVERI пропонує погодинну оренду приміщень для тренінгів з будь-якою спеціалізацією. У вашому розпорядженні три зали, місткістю 30, 50 і 80 осіб. Це дозволяє вибрати зручний формат для занять різних по чисельності груп. Оренда тренінг-залу в TALAVERI - це зручні меблі, все необхідне обладнання, суворе дотримання графіків ланчів та кава-брейків. У нашому ресторані уважний і делікатний персонал, який допоможе провести навчання на найвищому рівні.

При виборі в оренду приміщення під тренінг необхідно приділити увагу кожній деталі. Ресторан TALAVERI пропонує не тільки низькі ціни і комфортну обстановку для занять, а й широкі можливості організації перерв, фуршетів і банкетів. У нас бездоганна кухня, різноманітне меню, висока якість напоїв і продуктів. Ресторан TALAVERI - це вигідна оренда приміщення для тренінгу в Києві з ідеальними умовами для навчання і відпочинку!

Замовити зал TALAVERI
для проведення тренінгу

Останні новини та пропозиції

Новини та акції

Акція – банкет «під ключ» за ціною від 599 грн з людини.

Ресторан традиційної грузинської та сучасної європейської кухні Talaveri пропонує своїм дорогим гостям взяти участь в унікальній акції – банкет «під ключ» за ціною від 599 грн з людини. Скористатися акційною пропозицією можна при замовленні банкету для проведення наступних заходів: Весілля. День народження. Корпоратив. Ювілей. Випускний. До послуг наших гостей

Читати детальніше
Незабутнє свято в ресторані TALAVERI. Fusion Cuisine

У вашій родині планується свято: день народження, весілля, ювілей, і ви шукаєте гідний банкетний зал? Тоді ресторан TALAVERI – це саме те, що вам потрібно! У нас є саме такі зали, які не залишать байдужими навіть найвибагливіших гостей. Для невеликого свята в колі сім’ї та друзів, ми можемо вам

Читати детальніше