Зал для семінару

Зал для семінару в ресторані TALAVERI - це можливість провести захід на високому діловому рівні. Комфортна, затишна обстановка допоможе учасникам зосередитися на тематиці виступів, створить робочу атмосферу і необхідні умови для виступу спікерів. Зручне розташування, наявність парковки, широкі можливості банкетного або фуршетного меню - головні переваги ресторану TALAVERI. Ми пропонуємо зняти зал для семінару місткість від 30 до 80 осіб.

Значення сервісу при оренді залу для семінару

При роботі з людьми важлива кожна дрібниця. При плануванні семінарів необхідно враховувати не тільки актуальність тем, а й необхідність проведення кава-брейків, ланчів. Тривалий захід не обійдеться без повноцінного обіду, а зустріч з партнерами або колегами по бізнесу - без урочистого фуршету.

Кращим рішенням для ділового заходу стане оренда залу для проведення семінару в ресторані TALAVERI. Серед наших переваг:

три зали з різною місткістю гостей

три зали з різною місткістю гостей

просторі, комфортні приміщення з бездоганним інтер'єром

просторі, комфортні приміщення з бездоганним інтер'єром

наявність необхідної для виступу апаратури

наявність необхідної для виступу апаратури

різноманітне меню для кава-брейків, ланчів, фуршетів

різноманітне меню для кава-брейків, ланчів, фуршетів

точність і пунктуальність при подачі страв

точність і пунктуальність при подачі страв

делікатні і професійні офіціанти

делікатні і професійні офіціанти

Високий рівень сервісу робить оренду приміщення для проведення семінару в ресторані TALAVERI кращим рішенням для вашого бізнесу.

Обрати зал

Банкетний зал Перлинний

Сумарна місткість
80 персон

Камінний зал

Детальніше

Відкриті та закриті альтанки

Сумарна місткість
на 120 персон

Технические возможности организации конференций

В ресторане TALAVERI можно выбрать для мероприятия зал, рассчитанный на 30-80 человек. Для организации бизнес конференции потребуется не только уютная атмосфера и комфортная мебель, но и аппаратура. У нас есть все необходимое, чтобы встреча прошла на самом высоком уровне. Если вам требуется аренда зала с проектором, звуковым оборудованием – обращайтесь вся техника у нас есть!

Продвижение бизнес идей, решение организационных вопросов требуют внимания к мелочам. Персонал ресторана TALAVERI готов помочь в организации конференций любого уровня. Выбирайте один из наших залов, оставляйте заявку, и мы обсудим с вами все детали от приема гостей до проведения банкета, посвященного завершению мероприятия. Ждем вас в ресторане грузинской кухни TALAVERI!

Замовити ресторан TALAVERI
для проведення семінара

Останні новини та пропозиції

Новини та акції

Акція – банкет «під ключ» за ціною від 599 грн з людини.

Ресторан традиційної грузинської та сучасної європейської кухні Talaveri пропонує своїм дорогим гостям взяти участь в унікальній акції – банкет «під ключ» за ціною від 599 грн з людини. Скористатися акційною пропозицією можна при замовленні банкету для проведення наступних заходів: Весілля. День народження. Корпоратив. Ювілей. Випускний. До послуг наших гостей

Читати детальніше
Незабутнє свято в ресторані TALAVERI. Fusion Cuisine

У вашій родині планується свято: день народження, весілля, ювілей, і ви шукаєте гідний банкетний зал? Тоді ресторан TALAVERI – це саме те, що вам потрібно! У нас є саме такі зали, які не залишать байдужими навіть найвибагливіших гостей. Для невеликого свята в колі сім’ї та друзів, ми можемо вам

Читати детальніше