Зал для майстер-класу

Зал для майстер-класу в ресторані TALAVERI - це затишне приміщення для ділового заходу на найвищому рівні. Запрошення фахівця для проведення навчальних занять - відповідальна дія. Необхідно створити умови для всіх учасників, подбати про комфорт, затишну атмосферу і обов'язкову перерву на чашку кави, ланч або обід. Продовжити спілкування з колегами, партнерами та запрошеним фахівцем в неформальній обстановці можна на банкеті або невеликому фуршеті. Вирішити всі ці завдання допоможе оренда приміщення для проведення майстер-класів в затишному ресторані TALAVERI. У розпорядженні наших клієнтів три зали, місткістю від 30 до 80 осіб.

Кращі умови для оренди залу для майстер-класу

Майстер-класи проводять висококласні фахівці в своїх областях. Традиційно, це вимогливі люди, які цінують час і умови для своєї роботи. Оренда залу для майстер-класу в ресторані TALAVERI допоможе задовольнити найсуворіші вимоги фахівців.

Серед наших переваг:

зручне розташування

зручне розташування

наявність парковки

наявність парковки

комфортні зали

комфортні зали

затишний інтер'єр

затишний інтер'єр

різноманітне меню

різноманітне меню

пунктуальний, уважний персонал

пунктуальний, уважний персонал

Все це дозволить провести майстер-клас в робочій обстановці, з обов'язковими кава-брейками строго за розкладом.

Обрати зал

Банкетний зал Перлинний

Сумарна місткість
80 персон

Камінний зал

Детальніше

Відкриті та закриті альтанки

Сумарна місткість
на 120 персон

Зали для майстер-класу ресторану TALAVERI

Наш ресторан пропонує зняти приміщення для майстер-класу будь-якого формату. Три затишні зали з інтер'єрами в різних стилях - це можливість вибрати приміщення для будь-якої кількості учасників. Підібрати зал допоможе галерея на нашому сайті або особистий візит в ресторан TALAVERI. Забронювати приміщення можна за допомогою зручної форми заявки в онлайн-режимі. Наші фахівці допоможуть з розстановкою столів, підготовкою апаратури, вибором меню для кава-брейків і банкету.

У ресторані TALAVERI можна орендувати зал для проведення майстер-класу на будь-яку вільну дату. Світлі, просторі приміщення, невимушена атмосфера - ідеальні умови для підвищення майстерності персоналу великої компанії або групи однодумців. По завершенню майстер-класу гості можуть спробувати страви грузинської кухні, краще вино з Кахетії і коктейлі, створені майстрами барного мистецтва. Ми створимо найкращі умови для проведення ділового заходу з фуршетом. Чекаємо вас з майстер-класами в затишному ресторані TALAVERI!

Замовити зал TALAVERI
для майстер-класу

Останні новини та пропозиції

Новини та акції

Акція – банкет «під ключ» за ціною від 599 грн з людини.

Ресторан традиційної грузинської та сучасної європейської кухні Talaveri пропонує своїм дорогим гостям взяти участь в унікальній акції – банкет «під ключ» за ціною від 599 грн з людини. Скористатися акційною пропозицією можна при замовленні банкету для проведення наступних заходів: Весілля. День народження. Корпоратив. Ювілей. Випускний. До послуг наших гостей

Читати детальніше
Незабутнє свято в ресторані TALAVERI. Fusion Cuisine

У вашій родині планується свято: день народження, весілля, ювілей, і ви шукаєте гідний банкетний зал? Тоді ресторан TALAVERI – це саме те, що вам потрібно! У нас є саме такі зали, які не залишать байдужими навіть найвибагливіших гостей. Для невеликого свята в колі сім’ї та друзів, ми можемо вам

Читати детальніше